Views RSS (6.x-2.0-rc2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Not a valid URL.
pl: URL jest błędny.

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Views RSS
pl: Kanały RSS dla widoków

en: RSS Feed - Fields
pl: Kanał RSS - Pola

en: Outputs a RSS formatted feed
pl: Wysyła sformatowane kanały RSS

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
