Views RSS (6.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Not a valid URL.
ro: Nu este un URL valid.

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
