Advanced Views RSS Feed (6.x-2.0-rc3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Display type
az: Ekran növü

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style
