Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
