Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Path
cs: Cesta

en: Not a valid URL.
cs: Neplatná URL adresa.

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
