Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Not a valid URL.
eu: URL-a ez da balio.

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
