Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Not a valid URL.
gl: Non é unha URL válida.

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
