Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Path
is: Slóð

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Display type
is: Birta tegund
