Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Path
it: Percorso

en: Not a valid URL.
it: URL non valido.

en: URL alias
it: Alias URL

en: Original image
it: Immagine originale

en: Views RSS
it: Viste RSS

en: Display type
it: Tipo di display

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
