Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: URL alias
ja: URLエイリアス

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Display type
ja: 表示形式

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
