Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Path
km: ផ្លូវ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
