Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
