Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Path
nl: Pad

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
