Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Not a valid URL.
sk: Neplatná adresa.

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Views RSS
sk: Zobrazenia RSS

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
