Advanced Views RSS Feed (6.x-2.0-rc3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Path
tr: Yol

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
