Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Path
uk: Шлях

en: Not a valid URL.
uk: Не правильний URL.

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Namespaces
uk: Набори Імен

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
