Views RSS (6.x-2.0-rc3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Path
hy: Ուղի

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
