Views - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: Country
es: País

en: Views
es: Vistas

en: Address
es: Dirección

en: State
es: Estado

en: City
es: Ciudad

en: County
es: Condado
