Views - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Country
fr: Pays

en: Views
fr: Vues

en: Address
fr: Adresse

en: State
fr: État

en: City
fr: Ville

en: County
fr: Comté
