Views - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Country
he: מדינה

en: Views
he: היבטים

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Zip
he: זיפ
