Views - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Country
hu: Ország

en: Views
hu: Nézetek

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: County
hu: Megye

en: Copyright
hu: Szerzői jog
