Views - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
