Views - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: Country
pl: Państwo

en: Views
pl: Widoki

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: County
pl: Powiat

en: Copyright
pl: Prawa autorskie
