Views - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Country
de: Land

en: Views
de: Ansichten

en: Address
de: Adresse

en: State
de: Status

en: City
de: Stadt

en: County
de: Landkreis

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Dateline
de: Datumszeile

en: Page Description
de: Seitenbeschreibung
