Views - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Tags
id: Tag

en: Country
id: Negara

en: Views
id: View

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: Copyright
id: Hak Cipta
