Views - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Country
vi: Quốc gia

en: Address
vi: Địa chỉ

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: County
vi: Hạt

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Page Description
vi: Mô tả trang
