Views - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: Country
fi: Maa

en: Views
fi: Näkymät

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: County
fi: Maakunta

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus
