Views - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: Country
hi: देश

en: Views
hi: द्रश्य

en: Address
hi: पता

en: State
hi: अवस्था

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
