Views - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: Country
is: Land

en: Views
is: Gagnasýn

en: Address
is: Heimilisfang

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg

en: County
is: Sýsla
