Views - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: Country
ja: 国

en: Views
ja: ビュー

en: Address
ja: 住所

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Copyright
ja: 著作権

en: Zip
ja: ZIP圧縮
