Views - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: Country
tr: Ülke

en: Views
tr: Görünümler

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: City
tr: Şehir

en: Copyright
tr: Telif hakkı
