Views - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Country
uk: Країна

en: Views
uk: Види

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: City
uk: Місто

en: County
uk: Графство

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Zip
uk: Індекс

en: Page Description
uk: Опис сторінки
