Views Saved Searches (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Subject
cs: Předmět

en: Name
cs: Jméno
