Views Saved Searches (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Subject
hu: Tárgy

en: Name
hu: Név

en: Views
hu: Nézetek

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Save this search
hu: Keresés mentése

en: Saved searches
hu: Mentett keresések

en: Digest line
hu: Kivonat sor

en: Allows users to subscribe to feeds and be notified when they are updated
hu: Segítségével a felhasználók RSS csatornákra iratkozhatnak fel, melyek frissülésekor értesítéseket kapnak.
