Views Saved Searches (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: enabled
lt: Įjungta

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Notifications
lt: Pranešimai
