Views Saved Searches (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: enabled
lv: ieslēgts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Tēma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati
