Views Saved Searches (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Name
my: အမည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ
