Views Saved Searches (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: enabled
uk: ввімкнено

en: Delete
uk: Вилучити

en: Content
uk: Матеріали

en: Subject
uk: Тема

en: Name
uk: Ім'я

en: Views
uk: Види

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Saved Searches
uk: Збережені пошуки

en: Digest line
uk: Рядок добірки
