Views Saved Searches (6.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Name
bg: Име

en: Views
bg: Изгледи

en: Notifications
bg: Известия
