Views Saved Searches (6.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Name
gl: Nome

en: Views
gl: Vistas
