Views Saved Searches (6.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Subject
it: Oggetto

en: Name
it: Nome

en: Views
it: Viste

en: Notifications
it: Notifiche
