Views Saved Searches (6.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Name
ru: Название

en: Views
ru: Представления

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Digest line
ru: Строка подборки
