Views Saved Searches (6.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: Name
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Notifications
sk: Upozornenia
