Views Saved Searches (6.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Subject
da: Emne

en: Name
da: Navn

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Digest line
da: Sammendragslinje
