Views Saved Searches (6.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: enabled
es: activado

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Subject
es: Asunto

en: Name
es: Nombre

en: Views
es: Vistas

en: Notifications
es: Avisos

en: Saved searches
es: Búsquedas guardadas
