Views Saved Searches (6.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: enabled
id: diaktifkan

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Subject
id: Subyek

en: Name
id: Nama
