Views Saved Searches (6.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>
