Views Saved Searches (6.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Delete
ro: Şterge

en: Content
ro: Conţinut

en: Subject
ro: Subiect

en: Name
ro: Nume

en: Views
ro: Vizualizări
