Views Saved Searches (6.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Views
ta: பார்வைகள்
