Views Send (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Message
is: Boð

en: none
is: eingin

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Recipients
is: Móttakarar

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Recent log entries
is: Nýggir postar á gerðalistanum

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
is: Tú kanst seta inn PHP kotu við at nýta &lt;?php ?&gt; frámerki.
